Anasayfa

Slide background
Slide background
Image layer

DUYURULAR / HABERLER

AFYE | HAKKIMIZDA

Gerek bitki florası gerekse bilgi birikimi olarak birçok ülkenin ilerisindeyiz. Dünya standartlarında bitkisel gıda takviyeleri üreten AFYE, 1995 yılından itibaren üniversitelerdeki akademisyenlerden de aldığı destekle, gelenek ve deneyime dayanan bilgileri modern bilimin süzgecinden geçirerek çalışmalarına, ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir.

Önemli ayrıcalıklarımızdan birisi ürünlerimizin tamamının kendi kültürümüzde yer alan kaynaklardaki bilgi ve tecrübeler esas alınarak geliştirilmesidir. Ürünlerimizde tat ve koku nedeniyle kullanımı güç olabilecek bazı bitkilerin kullanımını zahmetsiz ve kullanılacak miktarı da standart hale getirmek için bitkisel kapsül kullanılmaktadır. Halk arasında yaygın olarak kullanılsa da klinik kontrollü çalışmalarla desteklenmeyen bitkiler kullanılmamaktadır.

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı %100 doğal ürünler üretilmektedir. Hammadde olarak sadece bitkileri ve bitki ekstreleri (özütü) kullanılmaktadır. Hayvansal jelatin içeren kapsüller kullanılmamaktadır. AFYE bitkisel gıda takviyeleri olarak, doğanın sağlığımıza olan eşsiz katkısını sizlere sunmayı hedefliyoruz.

İLETİŞİM

E-MAIL

info@afye.com.tr

TELEFON

0850 455 23 93

0232 4782393

GSM

05442813042

05302481243

İLETİŞİM

 

Timur Gürgan
Serkan Altınova Ahmet Tuncay Turgut Işılay Nadir Mahir Özmen Orhan Akın Ertuğrul Akşahin Erol Koç Nezihi Küçükarslan Suat Canbay Deniz Ulaş Orkun Cemiloğlu Ebru Yüce Çağlayan Aksu