MİSYON – VİZYON

 

Misyonumuz

Müşterilerinin, iş ortaklarının, tedarikçi firmalarının ve çalışanlarının koşulsuz memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir marka olmak. İnsan mba dissertation writing sağlığına yönelik ürünleri güvenilir, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla insanlığın hizmetine sunmak. İnsanlara daha hastalanmadan, sağlıklı, konforlu, uzun ve mutlu bir hayat sağlamak.

 

Vizyonumuz

Afye markasını; bitkisel ürünler, takviye edici gıdalar ve kozmetik pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen ve saygın bir dünya markası yapmak. Firmamızı hem tüketicilerimiz hem de iş ortaklarımız nezdinde adaletli, güvenilir, şeffaf ve kolay çalışılır bir marka ve firma yaparak dünya standartlarında global bir üretici ve satış şirketi yapmak. İç pazarda ve dış pazarlarda lider oyun kurucu olmak.

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyet Politikamız

Afye; müşterilerinin talep, şikayet ve önerilerini hızlı, adil, objektif ve gizlilik ilkeleriyle değerlendirir. Tüm başvuruları, kişisel bilgileri koruyarak kalıcı çözüme kavuşturur ve gerekli bilgilendirmeyi yapar. Taleplerin karşılanması ve şikayetlerin tekrar oluşmaması için sürekli iyileştirmelerin yapıldığı müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser.

 

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Ürün ve hizmetlerimizi, müşteri odaklılık temel ilkesiyle; Afye kalite standartları çerçevesinde hammadde alımı, uluslararası sertifikasyon programlarının koşullarına bire bir uygun, akademik kadrolardan oluşan Ar-ge ekibi tarafından Afye laboratuarında geliştirilmiş, %100 etiket güvencesi olan doğru ürünler üretmek ve sunmak, hizmette kaliteyi, devamlılığı ve sürekli iyileşmeyi sağlamaktır. Müşterilerini hastalandığında değil, sağlıklıyken de hastalıklardan koruyan ürünler geliştirmektir.

 

Çevre, İş Sağlığı Ve Güvenliği Politikamız

Sürdürülebilir kalkınma ve sosyal sorumluluk bilinciyle, ürünlerimizin yaşam döngüsünün çevreyi en az etkileyecek şekilde planlanmasını, üretilmesini ve izlenmesini sağlamak, çalışanlarımız için sağlıklı, güvenilir çalışma ortamı oluşturmaktır.

Timur Gürgan
Serkan Altınova Ahmet Tuncay Turgut Işılay Nadir Mahir Özmen Orhan Akın Ertuğrul Akşahin Erol Koç Nezihi Küçükarslan Suat Canbay Deniz Ulaş Orkun Cemiloğlu Ebru Yüce Çağlayan Aksu